آژانــــــس مســــــافرتی و گــــــردشگــــــری توربیــــــن


» سریالی که سیمسون ها را میکشد

سریالی که سیمسون ها را میکشد


سریال ریک اند مورتی سریالی خفن

ریک و مورتی (به انگلیسی: Rick and Morty)، یک مجموعه تلویزیونیکمدی موقعیت انیمیشنیویژه رده‌ی سنی بزرگسالانآمریکایی است که توسط جاستین رویلند و دن هارمون برای شبکه ادالت سویم تهیه شده‌است.

این سریال خفن داستان یک پدربزرگ داشنمند و دایم الخمر که همراه نوه اش در دنیاهای موازی و کهکشان سفر میکن و ماجراجویی هایی انجام میده این سریال جز موفق ترین سریال های حال حاضر که پیشنهاد خودم به همه دوستام این بوده حتما نگاهش کنن

پخش آنلاین آهنگ بی حسی از مهدی احمدوند مطلب مرتبط پخش آنلاین آهنگ بی حسی از مهدی احمدوند


بگیم این سریال اصلا چجوری شد به وجود اومد :

خالقان سریال Rick and Morty در جریان یک فستیوال فیلم کوتاه که توسط دن هارمون برگزار شده بود با همدیگه ملاقات کردند. فیلم کوتاه جاستین رویلند تنها به یک نیت ساخته و به نمایش درآمده بود: شوکه کردن مردم. در همین حال هارمون از این فیلم خیلی خوشش آمده و بعده ها گفت به نظرش این اثر خیلی خنده دار بود. همین شد که وقتی Adult Swim برای ساخت یک سریال انیمیشنی 30 دقیقه‌ای با هارمون تماس گرفت، اولین چیزی که به ذهن او خطور کرد دعوت از رویلند برای همکاری بود. به عقیده هارمون، جاستین رویلند اهمیت زیادی به داستان میده و در مورد جزییات هم بسیار حساسه و همین اونو تبدیل به یک نویسنده کاردرست کرده.


وقتی سیمپسون‌ها هم توسط ریک کشته شدند

سیمپسون ها اولین سریال انیمیشنی تاریخ است که راه را برای انیمیشن هایی مانند ریک اند مورتی باز کرد. پس هیچ عجیب نیست که خالقان دو سریال با یکدیگر برای خلق داستانی با حضور کاراکترهای هر دو سریال همکاری کرده باشند. درست شنیده‌اید. خالقان دو برنامه با خلق یک کراس اور چند دقیقه‌ای، ریک و مورتی را به خانه سیمپسون‌ها و کاناپه مشهورشان بردند که خب نتیجه اش مرگ سیمپسون ها بود. اگر طرفدار هر کدام از این دو سریال هستید، به هیچ عنوان این ویدئو را از دست ندید.


در کل اگه علاقه دارید یک سریال خفن و باحال نگاه کنید پیشنهاد میشه
بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  علائم بیش فعالی   |   فروش تجهیزات ویپ   |   میسلارواتر بیکن   |   مشاور ایرانی در لندن   |   گردشگری ارم بلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


تست‌های روانشناسی و سلامت روان کودکان و نوجوانان تست‌های روانشناسی و سلامت روان کودکان و نوجوانان مشاهده